• Konkursy pozaszkolne 2012/2013

W VII Gminnym Konkursie Piosenki Harcerskiej Anna Piotrak z kl II zdobyła II miejsce

W Gminnym Konkursie plastycznym ,,Moje wakacje" udział wzięli: Jakub Danelski- kl III, Bartosz Danelski- kl II, Tabaka Kinga- kl II, Zuzanna Kacprzyk- OP, Julita Grabowska- kl I, Aneta Mucha z kl III zdobyła III miejsce

W Gminnym Konkursie Recytatorskim udział wzięli: Julita Grabowska i Patrycja Sędrowska- kl I, Karolina Prusik- kl III, Martyna Prusik i Sebastian Moszczyński- kl IV, Gabriela Piotrak- kl V,

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Jesienne duszki i leśne skrzaty" udział wzięli uczniowie z przedszkola: Zuzanna Olber, Zuzanna Kacprzyk, Daria Więcek, Magdalena Więcek, Aleksandra Królicka, Artur Sędrowski, Krystian Sędrowski i Kacper Antosiak.

W Gminnym Konkursie Piosenki Legionalnej zespół ,,Atlanttyk" w skladzie: Wiktoria Dzieżyk, Gabriela Piotrak i Martyna Mucha zajął III miejsce.

W Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Mój wymarzony prezent" udział wzięli: Dominik Grabowski i Łukasz Osowski- uczniowie z przedszkola.

W Gminnym Konkursie na najpiękniejszy stroik bożonarodeniowy uczniowie z klas IV-V zajęli I miejsce, a z klas 0-III zdobyli III miejsce.

W IX Dekanalno- Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Julia Danelska z klasy I zajęła I miejsce, Patrycja Sędrowska z klasy I zdobyła III miejsce, a Anna Piotrak z klasy III otrzymała wyróżnienie. W festiwalu brała także udział Wiktoria Dzieżyk z klasy V.

XXXVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny. W turnieju udział wzięli: Dzieżyk Wiktoria - uczennica klasy V, Gabriela Piotrak - uczenica klasy piątej.  Dzieżyk Wiktora zajela II miejsce.

XXXVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - etap gminny. W turnieju udział wzieli: Bągard Adam, Zdunek Radosław i Kacper Zębek. Po zaciekłej rywalizacj w  której brało udział sześć Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy zajęliśmy zespołowo IV miejsce.

W Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Młodzież zapobiega pożarom" udział wzięli: Zuzanna Kcprzyk z OP- III miejsce, Dominik Grabowski z OP- wyróżnienie, KamilCzaplicki kl IV- III miejsce, Patrycja Sędrowska kl I- III miejsce, Szymon Funk kl I- wyróżnienie.

W Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Chce żyć zdrowo" organizowanym przez Fundację ,,Iskierka" w Chorzelach zdobyli wyróżnienia: Adam Bągard i Martyna Mucha- uczniowie z klasy V

W Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Najpiękniejsz Marzanna" Kacper Kuciński z kl. I zajął I miejsce

W Gminnym Konkursie na najładniejszą Palmę Wielkanocną 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi zdobyła II miejsce. Palma wybrana przez publiczność- II miejsce