• Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

• 02.07.2020
        •  Gmina Chorzele przystąpiła do Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, na podstawie którego postanowiła przeznaczyć  zakup sprzętu do szkół, wspomagającego naukę zdalną.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi otrzymała już 6 laptopów, router do Internetu oraz 2 urządzenia wielofunkcyjne. Wartość sprzętu to 15 000zł.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Beacie Szczepankowskiej - Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele za wsparcie naszej Szkoły, za serce, za pomocną dłoń.

Z wyrazami uznania

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy, Rodzice,                                                                   Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Pościeniu Wsi