• Osiągnięcia Uczniów w roku szkolnym 2010/2011

•              Wrzesień 2010r. cheeky

Gminne rozgrywki  piłki nożnej na trawie.

Drużyna dziewcząt zajęła czwarte miejsce, natomiast drużyna chłopców stanęła na podium zajmując zaszczytne II miejsce i awans do etapu powiatowego tychże zawodów.

Drużyny dziewcząt i chłopców wraz z opiekunem p. E. Murzyn   po uroczystym wręczeniu dyplomów.

Październik 2010r.  cheeky

Indywidualne biegi przełajowe

Na etapie gminnym w Chorzelach naszą szkołę reprezentowało 14 zawodników. 6 osób awansowało do finału powiatowego tychże zawodów.

W punktacji łącznej drużyna chłopców zdobyła puchar i miejsce na podium:

• Drużyna chłopców - I miejsce

Drużyna dziewcząt - zajęła V miejsce

W powiatowych indywidualnych biegach przełajowych w Zarębach  3 uczniów z klas V-VI awansowało do etapu międzypowiatowego.  Na podium stanął uczeń klasy VI: Paweł Kuciński – zdobywając 3m oraz brązowy medal.

W klasyfikacji łącznej, na 23 startujące w zawodach szkoły powiatu przasnyskiego, drużyna dziewcząt zajęła 12 m., drużyna chłopców -  4 m-sce.

• Listopad 2010r.cheeky
          • Gminne Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej.

Drużyna  dziewcząt –zdobyła IV miejsce.

Chłopcy zajęli zaszczytne I miejsce i  zdobyli awans do Mistrzostw Powiatu.

• 27 listopada 2010r. drużyna mieszana, składająca się z  6 chłopców i 2 dziewczynek z kl. V-VI, startowała w Mistrzostwach Gminy w mini piłce ręcznej chłopców. Drużyna walczyła dzielnie i uplasowała się na II miejscu awansując tym samym do   Mistrzostw Powiatu w Przasnyszu w marcu 2011 r.

Drużyna i opiekun ucz. z dyplomem za II miejsce

Grudzień 2010r. cheeky

• W grudniu 2010r. 16 uczniów ( 8 dziewczynek i 8 chłopców) reprezentowało naszą szkołę na zawodach gminnych w indywidualnym tenisie stołowym.

6 zawodników awansowało do Mistrzostw Powiatu.

W klasyfikacji łącznej dziewczęta zajęły III miejsce.

Chłopcy zdobyli puchar  zajmując zaszczytne I miejsce .

Styczeń 2011r. cheeky

• W styczniu 2011r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Chorzele w  Drużynowym Tenisie Stołowym.

Z naszej szkoły startowały 4 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców.

Dwa zespoły chłopców awansowały do finału powiatowego.

W punktacji międzyszkolnej dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy - I miejsce zdobywając tym samym puchar dla szkoły.

• 15 stycznia 2011r. na hali w Chorzelach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Przasnyskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

2 zawodników awansowało do etapu międzypowiatowego.

W klasyfikacji łącznej dziewczęta znalazły się na pozycji 10-12 miejsce, chłopcy stanęli na podium zajmując II miejsce.

• 22 stycznia 2011 r. drużyna chłopców reprezentowała szkołę na Mistrzostwach Powiatu Przasnyskiego w Halowej Piłce Nożnej.

Zajęliśmy  V miejsce.

Luty 2011r. cheeky

Drużynowy tenis stołowy - Mistrzostwa Powiatu - Chorzele 12.02.2011 r.

Paweł Walewacz i Mateusz Dzieżyk - II miejsce i awans do etapu powiatowego

Radosław Zdunek i Dawid Sędrowski - 5-6 miejsce

Sportowe ferie 2011- Chorzele - 14.02.2011r. - w klasyfikacji łącznej zdobyliśmy III miejsce. Paweł Walewacz okazał się najlepszy -zdobył złotą statuetkę za I miejsce.

Marzec 2011r.cheeky

Drużynowy tenis stołowy - MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE- Ostrołęka -05.03.2011r.

Paweł Walewacz, Mateusz Dzieżyk i Adam Olender - V miejsce.

Indywidualny tenis stołowy- MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE - Nagoszewo - 10.03.2011r.

Paweł Walewacz- 7 miejsce

Adam Olender i Radosław Zdunek - udział

Maj 2011 r.cheeky

Czwórbój L.A. - MISTRZOSTWA GMINY - Chorzele 07.05.2011 r.

DRUŻYNA DZIEWCZĄT :   II miejsce i awans                      DRUŻYNA CHŁOPCÓW:  II miejsce i awans

Magdalena Moszczyńska                                                       Paweł Walewacz

Klaudia Kucińska                                                                  Paweł Kuciński

Renata Antosiak                                                                   Adam Olender

Milena Piotrak                                                                      Piotr Zdunek

Monika Nąć                                                                         Adrian Kuciński

Klaudia Tabaka                                                                   Radosław Zdunek

W klasyfikacji indywidualnej        Paweł Walewacz zajął  II miejsce,

Paweł Kuciński - III miejsce,

Magdalena Moszczyńska - V miejsce.

GRATULACJE!!!!!!yes

19.05.2011r. - Chorzele - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju L.A.

DRUŻYNA DZIEWCZĄT :   IV miejsce                      DRUŻYNA CHŁOPCÓW:  II miejsce

Klaudia Tabaka                                                                   Mateusz Dzieżyk

W klasyfikacji indywidualnej        Paweł Walewacz zajął  III miejsce,

07.06.2011R. - Gminny Festyn Profilaktyczny w Chorzelach.

W konkurencjach sportowych drużyna mieszana ( 3 dziewczynki i 3 chłopców) wywalczyła II miejsce.

21.06.2011 r. - LESZNO- PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2010/2011  .

DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA I MIEJSCE,         DRUŻYNA DZIEWCZĄT - VII miejsce.

Piękny puchar z rąk  Starosty Przasnyskiego Pana Zenona Szczepankowskiego odebrała Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI  : Paweł Walewacz- kl. VI,  Paweł Kuciński-kl. VI  i Adam Olender - kl. V,  wraz z opiekunem P. Elżbietą Murzyn.

Więcej zdjęć z  zawodów sportowych  patrz : ALBUM FOTOGRAFICZNY ( Sport)