• Konkursy pozaszkolne 2013/2014

•   W konkursie gminnym "Bezpieczna droga do szkoły" pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika udział wzięli: Wiktoria Dzieżyk, Martyna Mucha, Gabriela Piotrak, Adam Bągard, Kacper Zębek, Sebastian Moszczyński, Jakub Sęndrowski, Dawid Pszczółkowski, Iza Tabaka, Martyna Prusik.

006.gif

W VIII gminnym konkursie plastycznym "Moje wakacje Chorzele 2013" udział wzięli: Kamil Czaplicki kl V, Aneta Mucha kl IV, Natalia Kucińska kl V, Martyna Grabowska kl 0, Jakub Różycki kl 0, Martyna Mucha kl V, Wiktoria Dzieżyk kl VI, Dominik Grabowski kl I oraz Jkub Różycki kl 0.

W VIII gminnym festiwalu piosenki harcerskiej zespół "Radosne Nutki" w składzie: Julia Danelska i Patrycja Sędrowska zajęły I miejsce. Soliści: Julia Danelska - zajęła II miejsce, Patrycja Sędrowska - I miejsce.

Zespół "Ja" w składzie: Jakub Danelski i Anna Piotrak zajęli III miejsce.

Zespół "Wędrowniczki" w składzie: Gabriela Piotrak i Wiktoria Dzieżyk zajęły II miejsce.

W konkursie matematycznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty (etap szkolny) udział wzięli: Wiktoria Dzieżyk i Martyna Mucha z kl VI oraz Jakub Sęndrowski i Sebastian Moszczyński z kl V.

W konkursie polonistycznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty ( etap szkolny) udział wzięli: Sebastian Moszczyński i Jakub Sęndrowski z kl V oraz Wiktoria Dzieżyk z kl VI.

W konkursie przyrodniczym organizowanym przez Kuratorium Oświaty ( etap szkolny) udział wzięli: Sebastian Moszczyński, Jakub Sęndrowski z kl V oraz Wiktoria Dzieżyk z kl VI i Jakub Danelski z kl IV. Do dalszego etapu zakwalifikowała się Wiktoria Dzieżyk zdobywając 89% poprawnych odpowiedzi.

II Gminny Konkurs Piosenki Żołnierskiej Legionowej - III miejsce zajął Jakub Danelski z kl. IV. Soliści, którzy brali udzial: Anna Piotrak z kl. IV i Wiktoria Dzieżyk z kl. VI oraz duety: Jakub Danelski i Anna Piotrak z kl. IV, Wiktoria Dzieżyk i Martyna Mucha z kl. VI.

Konkurs Przyrodniczy - etap rejonowy w Ciechanowie. Uczennica Wiktoria Dzieżyk z kl. VI (brak wyników).

X Dekanalno-Gminny Festiwal kolęd i pastoraek pt. "Zaśpiewajmy kolęde Jezusowi dziś" - II miejsce zajęła Patrycja Sędrowska. Wyróżnienia otrzymali: Julia Danelska z kl. II, Gabriela Piotrak z kl. VI, Anna Piotrak z kl. IV i Wiktoria Dzieżyk z kl. VI.

W VI Gminnym Konkursie na Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy nasza szkoła zdobyła II miejsce.

W III Gminnym Konkursie Plastycznym pt. ,,Młodzież zapobiega pożarom" udział wzięli : Dominik Grabowski kl. II, Wiktoria Dzieżyk kl. VI, Martyna Mucha kl. VI

Wyróżnienia otrzymali uczniowie z oddziału przedszkolnego: Jakub Niksiński, Klaudia Kobus, Zuzanna Kacprzyk, Martna Grabowska, Aleksandra Królicka oraz uczniowie z klasy I: Katarzyna Kaczyńska i Krystian Sędrowskii

W III Gminnym Konkursie Plastycznym ,, Najpiękniejsza Marzanna" udział wzięli uczniowie z oddziału przedszkolnego: Zuzanna Kacprzyk, Paweł Czaplicki, Aleksandra Królicka, Martyna Grabowska, Grzegorz Krajewski, Bartek Pszczółkowski; uczniowie z klasy VI: Wiktoria Dzieżyk, Kacper Zębek, Martyna Mucha; uczennica z kl I Katarzyna Kaczyńska

W IV Ogólnoopolskim Konkursie Plastycznym ,,Bezpiecznie na wsi- nie zbliżaj sie zuchu do maszyny w ruchu" udział wzięli: Bartosz Danelski i Katarzyna Zawojek z kl. III; Krystian Funk, Zuanna Kacprzyk, Igor Sęndrowski, Jakub Różycki, Julia Sadłowska uczniowie z oddziału przedszkolnego; Szymon Funk, Patrycja Sędrowska i Julia Danelska uczniowie z kl. II; Aneta Mucha, Mateusz Paszkowski i Jakub Danelski uczniowie z kl. IV oraz Wiktoria Dzieżyk z kl. VI

28 marca w Chorzelach odbyły się elminacje Gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Chorzelach. Młodzież zmagała się w konkurencji sprawnościowej ( rowerowy tor przeszkód ) oraz testu ze znajomości ruchu drogowego i wiedzy z zakresu pomocy przedmedycznej. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Sędrowski kl. V, Dawid Pszczółkowski kl. V, Izabela Tabaka kl. V oraz Martyna Prusik kl. V.

We wtorek 25 marca 2014 roku odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorzelach - Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież Zapobiega Pożarom". Turniej był  w dwóch kategoriach dla szkoły podstawowej i gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jakub Sęndrowski kl. V, Sebastian Moszczyński kl. V i Jakub Danelski kl. IV

W VIII Gminnym Konkursie na Najładniejszą Pisankę Wielkanocną kl. 0 - III zajęły I miejsce, a kl. IV - VI - II miejsce.

W Gminnym Konkursie Poetyckim "W drodze do świętości" Rafał Grabowski z kl. V zajął II miejsce, a Katarzyna Zawojek z kl. III otrzymała wyróżnienie w Konkursie "Wyślij kartkę Janowi Pawłowi II".

W XX Gminnym Festiwalu Piosenki 2014 Aleksandra Królicka i Zuzanna Olber z oddziału przedszkolnego zajęły III miejsce, a Magdalena Więcek - II miejsce; Julia Danelska z kl. II - II miejsce, Patrycja Sędrowska z kl. II - I miejsce; Zespół w składzie Wiktoria Dzieżyk i Gabriela Piotrak z kl. VI, Anna Maria Piotrak i Jakub Danelski z kl. IV - III miejsce. W kategorii soliści Wiktoria Dzieżyk z kl. VI - III miejsce i Anna Piotrak - III miejsce.

W Powiatowym Festiwalu o Zdrowiu Julia Danelska i Patrycja Sędrowska z kl. II zajęły II miejsce.

W Konkursie Języka Rosyjskiego Wiktoria Dzieżyk z klasy VI zajęła III miejsce, a Adam Bągard z klasy VI - IX miejsce.

VIII Gminny Konkurs Plastyczny pt. "Wędkarz w oczach dziecka" - Zuzanna Kacprzyk z oddziału przedszkolnego otrzymała wyróżnienie.