• Konkursy pozaszkolne 2011/2012

• VI  GMINNY  FESTIWAL  PIOSENKI  HARCERSKIEJ

CHORZELE  2011

W kategorii Przedszkola i Oddziały Przedszkolne Patrycja Sędrowska zdobyła I miejsce.

W kategorii klas I - III  Anna Maria Piotrak zdobyła I miejsce.

W kategorii klas IV - VI SOLIŚCI  Magdalena Moszczyńska zdobyła III miejsce.

W kategorii klas IV - VI ZESPOŁY zespół "Stokrotki" zajął II miejsce a zespół "Kolorowe nutki" III miejsce.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

KONKURS EKOLOGICZO-PRZYRODNICZY NADLEŚNICTWA PARCIAKI

I miejsce - Sebastian Moszczyński z klasy III (nagroda rzeczowa - aparat cyfrowy)

III miejsce - Jakub Danelski z klasy II (nagroda rzeczowa - namiot)

Pozostali uczestnicyJakub Sęndrowski z klasy III, Wiktoria Dzieżyk z klasy IV, Dawid Sędrowski z klasy V, Błażej Grabowski z klasyV, Magdalena Moszczyńska z klasy VI i Adam Olender z klasy VI,     otrzymali drewniane zestawy: długopis, pióro i nożyk do papieru w pięknym etui oraz dyplomy.

XVI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W CHORZELACH

Uczniowie z klas 0-III: Patrycja Sędrowska, Jakub Sęndrowski, Jakub Danelski.

Uczniowie z klas IV-VI: Gabriela Piotrak, Błażej Grabowski.

KONKURS POLONISTYCZNY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ (ETAP SZKOLNY)

Uczestnicy konkursu: Adam Olender z klasy VI, Błażej Grabowski i Dawid Sędrowski z klasy V.

KONKURS PRZYRODNICZY (ETAP SZKOLNY)

Uczestnicy konkursu: Adam Olender, Renata Antosiak i Magdalena Moszczyńska - uczniowie z klasy VI, Błażej Grabowski i Dawid Sędrowski - uczniowie z klasy V.

VI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJE WAKACJE"

Kategoria kl. I-III: Katarzyna Zawojek z klasy I otrzymała wyróżnienie.

Kategoria kl. IV-VI: Magdalena Moszczyńska z klasy VI otrzymała III miejsce.

IV  GMINNY KONKURS NA ,,NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY"

- zorganizowany przez Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach. Nasza szkoła przygotowała dwa stroiki bożonarodzeniowe, każdy z nich zajął czołowe miejsce w konkursie.

I miejsce: zajęli uczniowie klas IV - VI

III miejsce: zajęli uczniowie klas 0 - III

II GMINNY KONKURS PLASTYCZNY pt. "MÓJ WYMARZONY PREZENT"

CHORZELE 2011

Kategoria Przedszkola i Oddziały Przedszkolne: Julia Danelska z OP - I miejsce;

Kategoria Szkoły Podstawowe kl. I - III: Aneta Mucha z klasy II - I miejsce, Jakub Danelski z klasy II - II miejsce.

VIII DEKANALNO - GMINNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK   pt.: ,,Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach

W kategorii klas I - III: Anna Piotrak z klasy II otrzymała - wyróżnienie;

Pozostałe uczestniczki: Magdalena Moszczyńska klasa VI; Alicja Grabowska klasa VI.

W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ udział wzięli: Magdalena Moszczyńska i Adam Olender - uczniowie z klasy VI oraz Wiktoria Dzieżyk z klasy IV.

W XXXV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM (ETAP GMINNY) udział wzięli uczniowie z klasy VI: Magdalena Moszczyńska, Adam Olender i Reanata Antosiak.

W  OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA DZIECI ,,Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" w kategorii 0 - III uczniowie z gminy i miasta Chorzele - Patrycja Sędrowska  z oddziału przedszkolnego zajęła  II miejsce; w kategorii klasy IV - VI - Renata Antosiak z klasy VI  zajęła III miejsce.Konkurs zorganizowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie - Oddział Przasnysz.

VI KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ 2012 konkurs zorganizował Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach.  W kategorii: - pisanka artystyczna - klasy 0 - III zajęły I miejsce; w katrgorii:  - pisanka tradycyjna - klasy IV - VI  zajęły I miejsce.:

I GMINNY KONKURS PLASTYCZNY pt.,,NAJPIĘKNIEJSZA MARZANNA" kategoria Przedszkola i Oddziały Przedszkolne- Kacper Antosiak zajął I miejsce; Patrycja Sędrowska zajęła II miejscekategoria klasy I - III - Dawid Kaczyński z klasy I zajął I miejsce; Izabela Tabaka z klasy I zajęła II miejsce; Jakub Danelski z klasy II zajął II miejsce.

I GMINNY KONKURS PLASTYCZNY pt.,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" kategoria Przedszkola i Oddziały Przedszkolne - Julia Danelska zajęła I miejsce; Szymon Mucha zajął III miejsce; kategoria Szkoły Podstawowe - Katarzyna Paszkowska z klasy II zajęła III miejsce, Jakub Danelski z klasy II - otrzymał wyróżnienie.

GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ ,,Happy song"

Magdalena Moszczyńska (solistka) - V miejsceZESPÓŁ - Magdalena Moszczyńska i Alicja Grabowska - IV miejsce.

XVIII GMINNY FESTIWAL PIOSENKI CHORZELE 2012

kategoria wiekowa 5 - 6 lat: Patrycja Sędrowska zajęła III miejsce; ZESPÓŁ - SUPER GWIAZDY - II miejsce; kategoria wiekowa 7 - 9 lat: Anna Maria Piotrak zajęła III miejsce;                                                     kategoria wiekowa 10 - 12 lat: Alicja Grabowska otrzymała wyróżnienie.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,BEZPIECZNA SZKOŁA- BEZPIECZNY UCZEŃ"

Głównym organizatorm konkursu byłą Fundacja Prawo Obywatelskie, pod patronatem Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Spraw Obywatelskich, Rektorów wyższych uczelni i Kuratorów Oświaty. Nasza szkoła otrzymała certyfikat ,,Bezpiecznej Szkoły" a tym samym została członkiem ogólnopolskiego klubu ,,Bezpieczne Szkoły"

KONKURS ,,SMAK EKOLOGICZNEJ ŻYWNOŚCI"

Konkurs organizowany przez urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie- Wiktoria Dzieżyk- udział.

KONKURS JĘZYKA pod patronatem Burmistrza Miasta Przasnysza i Wyższej Szkoły Języków Obcych- udział: Wiktoria Dzieżyk i Błażej Grabowski

VI GMINNY KONKURS pt. ,,WĘDKARZ W OCZACH DZIECKA" organizowany przez Zarząd Koła PZW Nr 68 oraz OUK w Chorzelach.

Kategoria - Przedszkola i Oddziały Przedszkolne: Julita Grabowska - III miejsce; Kategoria - Szkoły Podstawowe klasy I - III: Bartosz Danelski - III miejsce.