• Rok szkolny 2015/2016

    •   

      

     Uroczyste zakończenie roku 2015/2016.

     Nadszedł dzień kończący całoroczną pracę zarówno uczniów jak i nauczycieli 24 czerwca!

      

     Obecni byli uczniowie naszej szkoły, ich rodzice, Rada Pedagogiczna oraz zaproszeni goście: P. Burmistrz Chorzel Beata Szczepankowska, P. Paulina Piasecka- przedstawiciel Banku, P. Radny Ryszard Kosiorek.

             Jak co roku w tym dniu żegnamy klasę VI, która nas opuści i od września już się z nami nie spotka. Szóstoklasiści razem z wychowawczynią P. M. Królicką przygotowali na pożegnanie część artystyczną. Miłe i dowcipne wierszyki uczniów klasy IV i V pod kierunkiem P. T. Niskiej wprowadziły nas w naprawdę wesołą atmosferę. Potem nastąpiła najważniejsza chwila dla wszystkich uczniów, gdyż Pani Dyrektor Grażyna Tymińska rozpoczęła część oficjalną – w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała uczniom wysokich wyników w nauce, wręczyła listy gratulacyjne dla rodziców, a także życzyła bezpiecznych i słonecznych wakacji. Wychowawcy wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie. Dyplomy i nagrody za osiągnięcia sportowe wręczyła pani Elżbieta Murzyn. Ponadto pani Monika Kuklińska wraz z panią przedstawiciel Banku wręczyła nagrody z SKO.

              Sukcesy uczniów to także w równej mierze sukcesy rodziców w związku z czym rodzice otrzymali oficjalne podziękowania i listy gratulacyjne. Na zakończenie Rada Rodziców podziękowała za współpracę ze szkołą.

      

     DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2016/2017

     ZDJĘCIA:


     15 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Egzamin przeprowadzili przedstawiciele Komisariatu Policji w Chorzelach, swoją obecnością zaszczycił nas również Komendant Komisariatu Policji Pan Dariusz Andrzejewski.Do egzaminu przygotowała uczniów P. Dorota Grabowska.

     ZDJĘCIA:


      

     07.06.2016r.uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w XVI Wielkim Festynie Profilaktycznym " Żyjmy zdrowo bez nałogów”, który odbył się na Hali Sportowej w Chorzelach o godz. 9:00. Opiekę nad uczniami sprawowały: P.Wiesława Waśniewska i P. Elżbieta Murzyn. Nasza szkoła zajęła IV miejsce.

     ZDJĘCIA:


           

     Festyn Rodziny

     01 czerwca społeczność naszej szkoły obchodziła święto, którego nie ma w kalendarzu, ale pozwala wspólnie bawić się dzieciom i rodzicom – DZIEŃ RODZINY. Był to już taki czwarty coroczny festyn i już na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkoły.  W tym roku uroczystość odbyła się pod hasłem: „ Marzenia się spełniają”.

     Wszystkich przybyłych Gości niezwykle serdecznie przywitała Dyrektor Szkoły – Pani Grażyna Tymińska.

     Następnie odbyła się  uroczysta akademia, na której uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny poświęcony rodzicom przygotowany pod kierunkiem Pani Małgorzaty Bączek i Pani Elżbiety Murzyn. Uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane laurki, prezenty i odśpiewali im sto lat.

     Wiele emocji dostarczył  mecz piłki nożnej o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Pościeniu Wsi  pomiędzy drużynami uczniów i rodziców z klas IV, V, VI w składzie:

     Klasa VI – Aneta Mucha, Karolina Prusik, P. Marek Mucha

                     Jakub Danelski, Mateusz Paszkowski, P. Piotr Więcek

     Klasa V – Alicja Mucha, Kinga Tabaka, P. Grzegorz Sadłowski

                     Marcin Kobus, Karol Skorupski, P. Dariusz Grabowski

     Klasa IV – Julia Danelska, Patrycja Sędrowska, P. Łukasz Żabiński

                       Dawid Kobus, Kacper Kuciński, P. Jan Olber

     Wszystkie drużyny mogły liczyć na gorący doping kibiców zgromadzonych wokół boiska szkolnego.

      

     Turniej Piłki Nożnej przygotował Samorząd Uczniowski. Mamy nadzieję, że w następnym odbędą się  II rozgrywki.

      

     Mistrzostwo i Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła drużyna klasy V.

      

     Wszyscy uczniowie klas młodszych i ich rodzice mogli  wziąć udział w licznych grach i konkursach sportowych na boisku szkolnym przygotowanych przez wychowawców.

     Rodzice zadbali o to, aby na naszej imprezie nikt nie był spragniony i głodny. Było wspólne grillowanie w otoczeniu zieleni, smaczne lody i  orzeźwienie napoje.

     Uroczystości takie, niebywale integrują i umacniają więzi rodzinne, dają okazję do wspólnego spędzenia czasu i zbliżają do siebie jej członków. Dlatego cieszymy się, że Dzień Rodziny wszedł na stałe do tradycji naszej szkoły i dostarcza nam wszystkim, a szczególnie dzieciom niezapomnianych wrażeń.

     ZDJĘCIA:

                                   


        Żywa lekcja historii  -  „ Rzym i Galia w starożytności”               

          16 maja 2016r.  w naszej szkole, uczniowie wzięli udział w żywej lekcji historii. Inscenizacja pod tytułem „ Rzym i Galia w starożytności” , dostarczyła uczniom ciekawostek z życia Rzymian i Galów. Była jednocześnie powtórką wiadomości, a także doskonałą zabawą. Rycerze przebrani w repliki strojów starożytnych i uzbrojeniu toczyli walki. Opowiadali w dowcipny sposób wydarzenia dotyczące dziejów Rzymian i Galów. Uczniowie mogli wziąć udział w tworzeniu popularnej w tamtych czasach formacji bojowej – „żółwia rzymskiego” . Mierzenie zbroi, hełmów, podnoszenie tarczy i mieczy dostarczyło dodatkowych emocji. Na koniec odbył się konkurs wiedzy, w którym nagrodą były rzymskie denary. Niektóre sceny upamiętniliśmy na zdjęciach, które będą nas w przyszłości zachęcały do uczestniczenia w podobnych spektaklach.aparat-fotograficzny-ruchomy-obrazek-0020


     28. 04. 2016 r. w naszej szkole uczciliśmy 225 Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym dniu kontynuujemy tradycję wpisaną i głęboką zakorzenioną w naszej  historii narodowej. Uroczyście została odśpiewała ,,Rota” oraz inne patriotyczne pieśni. Pod kierunkiem p. Marii Królickiej  i p. Teresy Niskiej uczniowie kl. IV i VI wystąpili w montażu  słowno- muzycznym, w którym  przedstawili historię obchodów  tego święta.

        Artyści w uroczystych strojach z patriotyzmem pokazali , że są dumni ze zbliżającego się święta i rozumieją powagę tej uroczystości.

     ZDJĘCIA:


     Pasowanie na czytelnika

                12.04.2016 r. odbyła się uroczystość „Pasowania uczniów kl I na czytelnika biblioteki szkolnej” . Uczniowie kl VI pod kierunkiem Marii Królickiej przedstawili inscenizację pt. ,, W krainie książek” , w której dziękowali  pisarzom, poetom, i baśniopisarzom  za bajkowy, dziecięcy świat . W dzisiejszej uroczystości wzięli udział uczniowie całej szkoły, którzy mieli okazję wysłuchać  i przypomnieć  sobie o co prosi książka.   

                Po wysłuchaniu części artystycznej dla pierwszoklasistów były przygotowane zagadki, rozsypanka wyrazowa oraz rekwizyty, które przyporządkowali do tytułów książek.  Z  wszystkich zadań wywiązali się doskonale i byli gotowi do złożenia przyrzeczenia . Pani Dyrektor Szkoły Grażyna Tymińska dokonała ceremonii Pasowania na czytelnika. Na pamiątkę tej uroczystości nowi czytelnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

                Po uroczystości zostały ogłoszone wyniki  Szkolnego  Konkursu Czytelniczego ( 4 edycji) . Zwycięzcy  otrzymali nagrody książkowe, rzeczowe  oraz dyplomy. Ogłoszono kolejną  edycję tego konkursu.  Potem klasa I z wielką chęcią  udała się do biblioteki, żeby wypożyczyć pierwszą książkę. ..Oby jak najwięcej było takich  czytelników… 

     ZDJĘCIA:


      

     Pożegnanie zimy

     21 marca 2016 r.
      Dziś nasi uczniowie pożegnali zimę..

     Marzanno, Marzanno
     odpłyń gdzieś za morza,
     niech kwitną już kwiaty,
     zielenią się zboża.
     Marzanno, Marzanno
     już nie chcemy ciebie,
     niech świeci nam słonko
     na wiosennym niebie.


     Tymi słowami wszyscy pożegnaliśmy zimę  z nadzieją, że wiosna jest tuż, tuż….

     Na powitanie wiosny uczniowie i nauczyciele ubrali się na wiosenny kolor ( zielony ) i piękne stroje. Samorząd Uczniowski zorganizował  konkurs na najpiękniejsze przebranie WIOSNY, zwyciężył: Rafał Królicki z Oddziału Przedszkolnego,  wszyscy uczniowie i nauczyciele mający kolor zielony otrzymali upominki, zostały też wręczone nagrody  i dyplomy za udział w konkursach szkolnych.

                    GRATULUJEMY !

     ZDJĘCIA:


                   Dzień Kobiet - 8 MARCA               

     W dniu 03.03.2016r. – Panie z naszej szkoły odczuły, że to świąteczny dzień. Męska część naszej zbiorowości zaprosiła  Panie do sali gimnastycznej, gdzie Panowie złożyli życzenia wszystkim zgromadzonym Paniom, uczniowie zaprezentowali część artystyczną, wręczyli kwiaty, każda dziewczynka otrzymała czekoladę od SU.  Pani Dyrektor Grażyna Tymińska pełna uznania dla talentu artystów, podziękowała im życząc dalszych sukcesów. W szkole panował wesoły, wiosenny nastrój. Rozstrzygnięto konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynkę, którymi zostały – Julia Kucińska i Patrycja Sędrowska.

                      I w takim wesołym nastroju uczniowie wrócili do klas, a nauczyciele do swoich zadań. I tak tradycja Święta Kobiet została utrzymana.

             Do następnego 8 MARCA!

     ZDJĘCIA:


      

      

     ZABAWA CHOINKOWA

      

     29 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa na której grał zespół EVEREST. Uczniowie bawili się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Zabawa trwała 5 godzin, od 15 do 20.  Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Nie zabrakło tradycyjnie Świętego Mikołaja, który z wielkimi workami prezentów zawitał pod koniec zabawy. Każde dziecko otrzymało paczkę. Na koniec uczniowie zrobili pamiątkowe zdjęcia z Mikołajami. Na kolejną wizytę Świętego Mikołaja wszyscy muszą czekać cały rok.

      

     ZDJĘCIA:


        

     Dzień Babci i Dziadka

      

     W czwartek 21 stycznia w naszej szkole, odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli zaproszeni goście  BABCIE I DZIADKOWIE. Dzień Babci i Dziadka jak i każdy dzień jest dobry, by okazać im swoją miłość i cieszyć się ze wspólnego przebywania. Na widowni zasiedli Babcie i Dziadkowie, którzy mogli podziwiać występy swoich wnuków. Akademię z tej okazji przygotowały dzieci z Oddziału Przedszkolnego , klasy I, II, III , piosenki wykonali uczniowie z klasy IV i VI pod opieką Pani Joanny Nikiel-Pogorzelskiej i Pani Doroty Grabowskiej. Wszyscy widzowie z zainteresowaniem obserwowali występy małych aktorów i nagradzali je gromkimi brawami. Pod koniec uroczystości Pani Dyrektor Grażyna Tymińska w imieniu uczniów i nauczycieli złożyła wszystkim Seniorom najlepsze życzenia i podziękowała za odwiedzenie naszej szkoły i kultywowanie tej corocznej tradycji. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom pięknie wykonane prezenty. Następnie był czas na poczęstunek. Uczniowie mieli okazję podziękować Babciom i Dziadkom za ich miłość i troskę, a Babcie i Dziadkowie po raz kolejny przekonali się, jak ważną rolę odgrywają w życiu swoich wnuków. W tym dniu wszystkie buzie były rozpromienione i radosne. Dziadkowie z dumą opuszczali mury szkolne.

     ZDJĘCIA:


      

     17.12.2015r. - koniec roku kalendarzowego to czas podsumowań i spotkań w gronie rodziny i bliskich. To dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, a także okazja do wyciągnięcia dłoni do potrzebujących i ręki do zgody. Przebaczanie to potrójna radość: dla Boga, dla bliźnich i dla siebie.    

           Grudzień jest miesiącem pełnym migających światełek i kolorowych choinek. Jest to przede wszystkim czas Adwentu i oczekiwania na Narodzenie Dzieciątka Jezus. W prawdziwą atmosferę Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie  przedstawiając Jasełka ,, A nad Światem Cicha Noc…” pod kierunkiem Pani Teresy Niskiej i ks. Pawła Brzostka.

     Na Jasełka zaproszenie  przyjęli:  Ks. Stanisław Dziękiewicz – Dziekan Dekanatu Chorzelskiego, Pani Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, Pan Krzysztof Milewski – Przewodniczący Rady Miejskiej w Chorzelach, Pan Ryszard Kosiorek – Radny Rady Miejskiej w Chorzelach.

     ZDJĘCIA:

      


     Dzisiaj 07. 12. 2015r. obchodziliśmy Mikołajki w naszej szkole. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami byli ubrani na czerwono. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem P. Teresą Niską na apelu bacznie przyglądał się, kto miał najwięcej koloru czerwonego w swoim ubiorze. Zwycięzcami zostali przedszkolaki, na ręce wychowawcy powędrowała nagroda. Wszyscy uczniowie otrzymali  słodką nagrodę – cukierek. Z Rady Pedagogicznej najwięcej elementów koloru czerwonego w stroju było u Pani Dyrektor, a z uczniów Julia Sadłowska, które otrzymały świąteczny upominek. Pozostali   uczniowie całej szkoły wraz z wychowawcami też zostali nagrodzeni cukierkami. Po apelu wszyscy z niecierpliwością czekali na   Św. Mikołaja, który zawitał do każdej klasy i obdarował dzieci prezentami. Radości nie było końca.

     ZDJĘCIA:


      

     26 listopada - tradycyjnie już w naszej szkole Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Teresy Niskiej zorganizował dyskotekę  andrzejkową nad całością czuwali: Pani Dyrektor Grażyna Tymińska, Pani Monika Kuklińska, Pani  Joanna Kowalska , Pan Tadeusz Kopczyński ,ks. Paweł Brzostek. W czasie zabawy wyłoniono, najpiękniej tańczące dzieci. Oj! było wiele śmiechu. Liczyła się wspólna zabawa w gronie kolegów i koleżanek.

     ZDJĘCIA:


     20. 11. 2015r. – nasza szkoła gościła aktorów z przedstawieniem pt. „PODRÓŻ DO KRAINY ZABAWEK”- promujący czytelnictwo.

     ZDJĘCIA:


                 11 listopada

     Narodowe Święto Niepodległości 

         11 listopada to dla nas, Polaków, jedna
     z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości,
     bo właśnie 11 listopada 1918 r. nasz kraj znów pojawił się na mapach Europy.

          Uczniowie pod kierunkiem Pani Teresy Niskiej i Pana Adama Kopczyńskiego przygotowali akademię upamiętniającą tę niezwykle ważną datę.

        Pani Dyrektor Grażyna Tyminska przypomniała, że gdyby nie bohaterstwo naszych przodków, którzy walecznie walczyli o niepodległość, dziś prawdopodobnie nie mówilibyśmy w języku polskim. Nie moglibyśmy też demonstrować dumy z naszych narodowych symboli - flagi oraz godła państwowego.

     ZDJĘCIA:


      

     Śniadanie daje moc to program promujący zasady zdrowego odżywiania i zwiększający świadomość nt. roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. W związku z tym 06 listopada obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania.

     Uczniowie klas I- III wraz z wychowawczyniami przygotowywali pyszne i zdrowe śniadania. Omawiali także w jaki sposób taki posiłek powinien być skomponowany, a także zalety jakie płyną ze zdrowego odżywiania.

      

     ZDJĘCIA:


      

     30 października 2015r.

      

     Uczniowie klas I – III tradycyjnie przed Wszystkimi Świętymi zapalili znicze.

     ZDJĘCIA:


      

         Ślubowanie klasy pierwszej.

      

     W czwartek 29.10. 2015r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Na ślubowanie przybyła Pani Burmistrz Beata Szczepankowska, Pani Prezes Banku Aleksandra Wiśnicka oraz rodzice pierwszoklasistów.

     Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny przygotowany pod kierunkiem Pani Joanny Nikiel-Pogorzelskiej i złożyć uroczystą przysięgę na sztandar. 

     Pani Dyrektor Grażyna Tymińska nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ołówkiem ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły.

     Następnie uczniowie:

     Grabowska Joanna

     Grabowska Martyna

     Krajewski Grzegorz

     Osowska Agnieszka

     Prusik Marcin

     Sadłowska Julia

     Więcek Daria

      otrzymali pamiątkowe dyplomy pierwszoklasistów przynależności do społeczności uczniów Szkoły Podstawowej w Pościeniu Wsi.

     Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń. 

     Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

     ZDJĘCIA:

      


     23 października  uczniowie klasy IV i VI wraz z opiekunami: P. Elżbietą Murzyn i P. Adamem Kopczyńskim, jak co roku  porządkowali cmentarz w Pruskołęce. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem pracowali przy porządkowaniu Rozumieją potrzebę zachowania pamięci o zmarłych i w  ten sposób  ją okazują.

                                                                                                                ZDJĘCIA:  


                    

             DZIEŃ  EDUKACJI  NARODOWEJ

      

     Jak nie pisać wierszy,

     jakże nie płonąć w podzięce.

     Za dar najpiękniejszy, za SERCE. 

      

      

      

     Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od wielu lat uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom.

      

     15 października  2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

     Na uroczystość przybyła na zaproszenie Pani Burmistrz Beata Szczepankowska.

      

     Uczniowie pod kierunkiem Pani Moniki Kuklińskiej i Pani Joanny Kowalskiej przygotowali część artystyczną, w której wierszami i piosenkami  dziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. 

      

     Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do nagrodzenia nauczycieli i pracowników oświaty. Po przedstawieniu Pani Dyrektor Grażyna Tymińska wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

      

     Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust Pani Burmistrz, były kwiaty i słowa uznania dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

      

     Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie Samorząd Uczniowski  złożył życzenia wszystkim obecnym następnie uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonane  laurki.

      

                  Tego dnia odbył się w naszej szkole Dzień Samorządności zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Teresy Niskiej. Samorzad Uczniowski zaskoczył nauczycieli miłymi niespodziankami. Uczniowie klas starszych, według ustalonego wcześniej harmonogramu wcielili się w role nauczycieli i prowadzili lekcje oraz dyżury w klasach 0-VI. Życzymy powodzenia!

      ZDJĘCIA:

      


     12.10.2015r. - nasza szkoła gościła aktorów z przedstawieniem pt: EGZAMIN Z BEZPIECZEŃSTWA.

     ZDJĘCIA:


     30.09.2015 r.  DZIEŃ CHŁOPAKA

      

     Dzień Chłopaka w naszej szkole to bardzo ważne święto oczekiwane zwłaszcza przez chłopców... Dziewczynki przygotowały na tę okoliczność wiele niespodzianek. Każdy chłopiec otrzymał mały upominek, a następnie od godziny 15.00 odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Teresy Niskiej. Atrakcją tego dnia był konkurs na MISTERA SZKOŁY, zwycięzcą został Jakub Danelski  i Aleksander Sadłowski.

     ZDJĘCIA:

     SPOTKANIE Z POLICJANTEM.

     22 września odbyło się spotkanie z panem  policjantem młodszym aspirantem Pawłem Rykowskim dla uczniów klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego. Uczniowie podczas spotkania obejrzeli prezentację między innymi na temat bezpiecznej drogi do szkoły i ze szkoły, zachowania w autobusie szkolnym, przystanku oraz jak bezpiecznie poruszać się po drogach publicznych.Podczas spotkania dzieci zadawały pytania i z uwagą słuchały rad policjanta. 

     Po spotkaniu uczniowie otrzymali znaczki odblaskowe. 

      

                                                                                                                                                            ZDJĘCIA:


      

     17.09.2015r odbyło się Sprzątanie Świata pod hasłem:

     WYPRAWA - POPRAWA!

     Akcja przebiegała według następującego harmonogramu:

       Kl. OP – Dorota Grabowska,  Joanna Kowalska cały teren wokół szkoły

      włącznie z parkingiem i placem zabaw                                   

     Kl. I – Joanna Nikiel-Pogorzelska -    okolice przystanku PKS

     Kl. II – Małgorzata Bączek, Monika Kuklińska -  droga w stronę  Rzodkiewnicy

     Kl. III – Elżbieta Murzyn - droga w stronę  Żelaznej

     Kl. IV – Maria Królicka -  w stronę wsi do końca

     Kl. V i VI – Teresa Niska, Ks. Paweł Brzostek -  w stronę Raszujki                                                                                                            

     a zakończyła wspólnym ogniskiem i pieczeniem ziemniaków.

     ZDJĘCIA

      


      

     17.09.2015r. w nszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Jak zawsze odbyła się sprawnie i bezpiecznie. BRAWO!

      


           ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

     1 września 2015 roku o godz. 9.00  w naszej szkole zainaugurowano rok szkolny 2015/2016. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Pani Dyrektor Grażyna Tymińska serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców, pracowników szkoły. Życzyła wszystkim wielu sukcesów w nauce i pracy, przekazała informacje o najważniejszych zadaniach na nowy rok szkolny oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Uczniowie pełni nadziei i optymizmu wrócili do pracy i nauki, licząc na same sukcesy.

     Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

      

     ZDJĘCIA::