• Konkursy pozaszkolne 2010/2011

•                                                                                  W bieżacym roku szkolnym braliśmy udział  w następujących konkursach:

- V  GMINNY KONKURS PLASTYCZNY  „MOJE WAKACJE” -  Praca uczennicy z klasy IV z Pościenia Wsi zajęła I miejsce, praca ucznia klasy II  z  Filii w Raszujce zajęła I miejsce, a praca uczennicy z klasy I z Filii w Raszujce zajęła III miejsce.

- V  GMINNY KONKURS  PIOSENKI  HARCERSKIEJ  - Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice . Zajęliśmy II i III miejsce w kategorii klas I – III

- KONKURSY  ORGANIZOWANE  PRZEZ  KURATORIUM  OŚWIATY W  WARSZAWIE - Konkurs polonistyczny dla  uczniów  szkoł podstawowej organizowany przez Kuratorium  Oświaty w Warszawie: I etap szkolny. Przystąpiło do niego  5 uczniów z klas V-VI.   Konkurs matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej:  I etap szkolny. Przystąpiło do niego  7 uczniów z klas V-VI. Konkurs przyrodniczy dla uczniów  szkoły podstawowej: I etap  szkolny. Przystąpiło do niego   8 uczniów z klas V-VI.

- XV  GMINNY KONKURS RECYTATORSKI - Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych:  przedszkola  i  odziały przedszkolne, klasy I – III,  klasy IV – VI. Uczennica z oddziału  przedszkolnego zajęła III miejsce w kategorii przedszkola i oddziały przedszkolne, natomiast uczennica z klasy I zajęła IV miejsce w kategorii klasy I-III.

- POZASZKOLNY  KONKURS  „MOJA  MAŁA  OJCZYZNA” ORGANIZOWANY  PRZEZ  PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU  PRZASNYSKIEGO - Uczniowie oddziału  przedszkolnego wykonali prace plastyczne, uczniowie klas starszych wykonali fotografie swojej małej ojczyzny.

- III GMINNY KONKURS NA ,,NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY” zorganizowany przez Ośrodek     Upowszechniania Kultury  w Chorzelach. Przygotowaliśmy  trzy stroiki świąteczne.Wszystkie elementy stroików zostały  wykonane własnoręcznie.    Stroik wykonany przez klasy O – III zajął II miejsce. Stroik klas    IV –VI  zajął II miejsce. Stroik Filii w Raszujce -  kategoria klas I –III  zajął III miejsce.

- I GMINNY KONKURS PT: ,,MÓJ WYMARZONY PREZENT” - W tym konkursie również zajęliśmy zaszczytne miejsca: uczennica  klasy I zajęła I miejsce,  dwie osoby z klasy II zajęło II  miejsce, uczennica z klasy III zajęła III miejsce, uczennica klasy V  zajęła III miejsce.

- VII DEKANALNO – GMINNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VI. Uczennica z klasy I zajęła I  miejsce. Uczennice z klasy III i VI   otrzymały w tym konkursie wyróżnienia.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "Bezpieczna droga do szkoły" - W konkursie udział wzięli : Moszczyńska Magdalena, Wilga Tomasz - uczniowie z klasy V, Kucińska Natalia - uczennica z klasy II, Mucha Alicja, Kaczyński Dawid, Kucińska Julia, Antosiak Damian, Tabaka Kinga - uczniowie oddziału przedszkolnego.

VI GMINNY ANTYALKOHOLOWY KONKURS PLASTYCZNY  - W tym konkursie udział wzięła Wiktoria Grabowska z klasy IV a w kategorii klas I-III Karolina Prusik z klasy II zajęła II miejsce.

XXXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - ETAP GMINNY - W tym turnieju uczniowie z klasy V zdobyli III miejsce.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny. W turnieju udział wzięli: Moszczyńska Magdalena - uczennica klasy V, Walewacz Paweł i Dzieżyk Mateusz - uczniowie z klasy VI.

FINAŁ GMINNY PROGRAMU "Bezpieczna droga do szkoły" - konkurs zorganizowany przez URZĄD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO - W konkursie udział wzięli - Moszczyńska Magdalena, Antosiak Renata, Olender Adam - uczniowie z klasy V oraz Walewacz Paweł - uczeń z klasy VI.

XVII Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki Chorzele 2011 - zespół "Kolorowe nutki" reprezentowały: Magdalena Moszczyńska, Milena Piotrak i Alicja Grabowska. Dziewczynki zajęły I miejsce zespołowo, natomiast w kategorii soliści (10 - 12 lat) - Milena Piotrak i Alicja Grabowska zdobyły III miejsca. W kategorii (5 - 6 lat) solistka Patrycja Sędrowska zajęła II miejsce.

VI Gminny Konkurs na Najładniejszą Palmę Wielkanocną - nasza palma przygotowana przez P. E. Murzyn, P. T. Niską i P. D. Grabowską zajęła II miejsce. W ramach V Konkursu na Najładniejszą Pisankę Wielkanocną wychowawczynie klas 0-III: P. W. Waśniewska, P. J. Nikiel-Pogorzelska i P. M. Bączek przygotowały pisankę wielkanocną "o niezwykłym rozmiarze i wszystkich kolorach tęczy ", która zajęła II miejsce w kategorii: pisanka tradycyjna.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na Wsi" (organizowany przez  Oddział Regionalny KRUS w Warszawie) - w kategorii klas IV-VI  : I miejsce zajęła Renata Antosiak z klasy V. W kategorii klas O-III - I miejsce zajął Rafał Grabowski z klasy II, a także I miejsce na szczeblu powiatowym i będzie reprezentował powiat przasnyski przed Komisją Wojewódzką w Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie.

I Konkurs Plastyczny Banku Spółdzielczego w Chorzelach "Moja skarbonka" - udział wzięli uczniowie z oddziału przedszkolnego: Paweł Niski, Julia Kucińska i Katarzyna Zawojek; uczniowie z klas I-II : Szymon Niksiński, Natalia Kucińska, Rafał Grabowski, Sebastian Moszczyński oraz Jakub Sęndrowski(Filia w Raszujce).

Wyniki konkursu: Rafał Grabowski z klasy II zajął III miejsce.