Rok szkolny 2022/23
GalowiSKO !!!
UWAGA! UWAGA!
ZNAMY JUŻ WYNIKI !!!
W roku szkolnym 2022/23 nasza szkoła zajęła zaszczytne II miejsce w konkursie „TalentowiSKO w Limes Banku Spółdzielczym w Chorzelach” wygrywając nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł.
Wyniki konkursu zostały ogłoszone 7 czerwca podczas uroczystości zorganizowanej przez Limes Bank o nazwie GalowiSKO. Na uroczystość tę zostali zaproszeni: P. Dyrektor Grażyna Tymińska,
opiekunki SKO - P. Magdalena Szlaga i P. Wiesława Waśniewska,
uczniowie – Adam Młynarski z klasy II - Mistrz Oszczędzania w roku szkolnym 2022/23
oraz wyróżnieni – Wiktor Młynarski OP,
Alicja Dębska kl. I,
Kajetan Sędrowski kl. II
i Kuba Krajewski kl. VI wraz z rodzicami.
Mistrz oszczędzania w naszej szkole Adam Młynarski otrzymał medal i nagrody.
Uczniowie wyróżnieni: Wiktor Młynarski, Alicja Dębska, Kajetan Sędrowski i Kuba Krajewski otrzymali nagrody od Limes Banku z rąk Pani Prezes - Aleksandry Wiśnickiej.
Serdecznie gratulujemy!
........................................................................................................................................................................................
SKO - to fajna sprawa! OSZCZĘDZANIE I ZABAWA!
Już jesteśmy, zaczynamy, do zabawy zachęcamy!!!
Opiekunowie SKO: pani Wiesława Waśniewska i pani Magdalena Szlaga
Książeczki SKO zostały wręczone wszystkim uczniom w naszej szkole, już
pojawiły się pierwsze wpłaty, a to dopiero początek zabawy w oszczędzanie!
.................................................................................................................................
Szkolny Międzyklasowy Konkurs
rozstrzygnięty!!!
KWIECIEŃ
I miejsce zajęły dzieci z klasy II to z nimi będzie przez cały maj Champion – pluszowy lew nagroda, natomiast
Mistrzem Kwietniowego Oszczędzania został
Wiktor Młynarski z oddziału przedszkolnego !!!
Wyniki oraz dyplom i nagrody zwycięzcom wręczyła
Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.
Serdecznie gratulujemy!
..................................................................................................................................
ZAJĘCIA O PIENIĄDZACH I O OSZCZĘDZANIU
20 kwietnia w ramach Tygodnia Zdrowia, Ekologii i Oszczędzania naszą szkołę odwiedziła P. Agnieszka Dziwura- pracownik Limes Banku, która przeprowadziła niezwykle interesujące zajęcia o oszczędzaniu i pieniądzach dla najmłodszych uczniów. Pani Agnieszka zapoznała dzieci z pieniędzmi w różnej formie: monety, banknoty, karty płatnicze, pieniądz elektroniczny. Uczniowie poznali historię pieniędzy, zaczynając od wymiany towarowej, a kończąc na płatnościach Blikiem. Pani Agnieszka zwracała również uwagę na bezpieczeństwo w sieci oraz przy obracaniu pieniędzmi w każdej formie. Uczniom bardzo podobały się także rebusy i krzyżówki do rozwiązywania.
Na zakończenie Pani Dziwura obdarowała uczniów upominkami od Limes Banku – zarówno słodkimi jak i „wesołymi” długopisami i ołówkami, natomiast Pani Dyrektor Grażyna Tymińska również podziękowała Pani Agnieszce za przybycie do naszej szkoły i za przeprowadzenie niezwykle ciekawych zajęć.
Bardzo serdecznie dziękujemy
..................................................................................................................................
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
„Marzę o … Oszczędzam w SKO”
dla dzieci z klas 0-II
Kategoria: Oddział przedszkolny:
I miejsca: Kornelia Antosiak, Lena Grzyb, Gabriela Nąć, Daria Szlaga, Igor Nąć, Wiktor Młynarski
Kategoria: Klasy I-II:
I miejsce: Fabian Leonowicz kl. I
II miejsce: Alicja Dębska kl. I, Natalia Czaplicka kl. II
III miejsce: Kajetan Sędrowski kl. II, Wiktoria Gut kl. II
Serdecznie gratulujemy!
..................................................................................................................................
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
„Moja karta płatnicza”
dla uczniów z klas IV-VIII
I miejsca: Nadia Szlaga kl. IV
Dawid Sędrowski kl. IV
Rafał Królicki kl. VI
Serdecznie gratulujemy!
........................................................................................................................................................................................
Szkolny Międzyklasowy Konkurs
rozstrzygnięty!!!
MARZEC
I miejsce zajęły dzieci z oddziału przedszkolnegoi to z nimi będzie przez cały kwiecień Champion – pluszowy lew nagroda, natomiast
Mistrzem Marcowego Oszczędzania został
Adam Młynarski z klasy II !!!
Wyniki oraz dyplom i nagrody zwycięzcom wręczyła
Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.
Serdecznie gratulujemy!
.......................................................................................................................................................................................
Szkolny Konkurs
„OSZCZĘDNOŚCIOMIERZ”
Zwycięzcy kwietniowego mierzenia OSZCZĘDNOŚCIOMIERZEM:
- Kornelia Antosiak Oddział przedszkolny
Serdecznie gratulujemy!
..................................................................................................................................
Szkolny Konkurs
„OSZCZĘDNOŚCIOMIERZ”
Zwycięzcy marcowego mierzenia OSZCZĘDNOŚCIOMIERZEM:
- Artur Dębski Oddział przedszkolny
- Wiktor Młynarski Oddział przedszkolny
- Adam Młynarski klasa II
Serdecznie gratulujemy!
..................................................................................................................................
Szkolny Konkurs
„OSZCZĘDNOŚCIOMIERZ”
Zwycięzcy lutowego mierzenia OSZCZĘDNOŚCIOMIERZEM:
- Karina Leonowicz Oddział przedszkolny
- Fabian Leonowicz klasa I
Serdecznie gratulujemy!
..................................................................................................................................
Szkolny Międzyklasowy Konkurs
rozstrzygnięty!!!
LUTY
I miejsce zajęły dzieci klasy II i to z nimi będzie przez cały marzec Champion – pluszowy lew nagroda, natomiast
Mistrzem Lutowego Oszczędzania został
Grzegorz Krajewski z klasy VIII!!!
Wyniki oraz dyplom i nagrody zwycięzcom wręczyła
Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.
Serdecznie gratulujemy!
...........................................................................................................................
Szkolny Międzyklasowy Konkurs
rozstrzygnięty!!!
STYCZEŃ
I miejsce zajęły dzieci klasy I i to z nimi będzie przez cały luty Champion – pluszowy lew nagroda, natomiast
Mistrzem Styczniowego Oszczędzania został
Kuba Krajewski z klasy VI!!!
Wyniki oraz dyplom i nagrody zwycięzcom wręczyła
Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.
Serdecznie gratulujemy!
............................................................................................................................
Szkolny Konkurs
„OSZCZĘDNOŚCIOMIERZ”
ü 11 stycznia zwyciężyli: Gabriela Nąć OP,
Igor Nąć OP
ü 12 stycznia zwyciężyła: Alicja Dębska kl. I,
- 26 stycznia zwyciężyła: Natalia Czaplicka kl. II,
- 30 stycznia zwyciężyli: Adam Młynarski kl. II,
Wiktor Młynarski OP
Serdecznie gratulujemy!
.................................................................................................................
Szkolny Międzyklasowy Konkurs
rozstrzygnięty!!!
GRUDZIEŃ
I miejsce zajęły dzieci klasy II i to z nimi będzie przez cały styczeń Champion – pluszowy lew nagroda, natomiast
Mistrzem Grudniowego Oszczędzania został
Adam Młynarski z klasy II!!!
Wyniki oraz dyplom i nagrody zwycięzcom wręczyła
Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.
Serdecznie gratulujemy!
............................................................................................................................
Szkolny Konkurs
„OSZCZĘDNOŚCIOMIERZ”
ü 5 grudnia zwyciężyli: Karina Leonowicz OP,
Fabian Leonowicz kl. I
ü 12 grudnia zwyciężyli: Wiktor Młynarski OP,
Adam Młynarski kl. II
ü 14 grudnia zwyciężyła: Lena Grzyb OP
Serdecznie gratulujemy!
............................................................................................................................
Szkolny Międzyklasowy Konkurs
„Jesienne oszczędzanie z SKO” rozstrzygnięty!!!
LISTOPAD
I miejsce zajęły dzieci z oddziału przedszkolnego i to z nimi będzie przez cały grudzień Champion – pluszowy lew nagroda, natomiast
Mistrzem Listopadowego Oszczędzania został
Adam Młynarski z klasy II!!!
Wyniki oraz dyplom i nagrody zwycięzcom wręczyła
Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.
Serdecznie gratulujemy!
............................................................................................................................
LEKCJA BANKOWOŚCI
7 listopada naszą szkołę odwiedziła Pani Aleksandra Wiśnicka – Prezes LIMES BANKU, która przeprowadziła niezwykle interesujące zajęcia o pieniądzu w różnej formie. Uczniowie poznali historię pieniądza, zaczynając od wymiany towarowej, kończąc na płatnościach Blikiem. Pani Aleksandra Wiśnicka mówiła dzieciom o monetach, banknotach, kartach płatniczych czy pieniądzu elektronicznym. Pani Prezes bardzo dużo zwracała uwagi na bezpieczeństwo w sieci oraz przy obracaniu pieniędzmi w każdej formie.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Wiśnickiej za przybycie do naszej szkoły
i czekamy na kolejne zajęcia!
...................................................................................................................................................
Szkolny Międzyklasowy Konkurs
„Jesienne oszczędzanie z SKO” rozstrzygnięty!!!
PAŹDZIERNIK
I miejsce zajęła klasa II i to z nią będzie przez cały listopad Champion – pluszowy lew nagroda, natomiast
Mistrzem Październikowego Oszczędzania został
Kajetan Sędrowski również z klasy II!!!
II miejsce – klasa VI
III miejsce – oddział przedszkolny
Wyniki oraz dyplom i nagrody zwycięzcom wręczyła Pani Aleksandra Wiśnicka - Prezes LIMES BANKU i Pani Dyrektor Grażyna Tymińska.
Serdecznie gratulujemy!
............................................................................................................................
Zasady oszczędzania przybliżyły dzieciom P. Wiesława Waśniewska
i P. Magdalena Szlaga na wzorze bohaterki książki
"Myszka Melania i złoty pieniążek",
która to uczyła się oszczędzać pieniążki wkładając je do
skarbonki, aby kupić wymarzony rower.
_______________________________